Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
제품 번호:
4400-039LF
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.4365
$4.4365
10
$3.8057
$38.057
25
$3.71488
$92.872
50
$3.62425
$181.2125
100
$2.718235
$271.8235
250
$2.627662
$656.9155
500
$2.537032
$1268.516
1000
$2.410188
$2410.188
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | 10dB @ 1GHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Voltage - Rated | 200V |
| Thread Size | 4-40 |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.156" Dia x 0.340" L (3.97mm x 8.64mm) |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 4400 |
| Package / Case | Axial, Bushing |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |