/ Crystals / 445W3XJ25M00000
minImg
445W3XJ25M00000
CTS-Frequency Controls
제품 번호:
445W3XJ25M00000
설명:
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
사용자 가이드
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 445
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz