Rubycon
제품 번호:
450BXC22MEFC12.5X25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4345
$1.4345
10
$1.1343
$11.343
50
$0.98344
$49.172
100
$0.85101
$85.101
500
$0.642998
$321.499
1000
$0.567359
$567.359
2500
$0.52953
$1323.825
5000
$0.510625
$2553.125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 240 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | BXC |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 600 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |