Rubycon
제품 번호:
450LLE33MEFC18X20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.774
$2.774
10
$2.242
$22.42
50
$1.95624
$97.812
100
$1.711805
$171.1805
500
$1.304217
$652.1085
1000
$1.141188
$1141.188
2500
$1.100423
$2751.0575
5000
$1.059668
$5298.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 312 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 20000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLE |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 780 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |