Rubycon
제품 번호:
450LXW82MEFR18X25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.952
$3.952
10
$3.18535
$31.8535
50
$2.73942
$136.971
100
$2.48463
$248.463
500
$1.84756
$923.78
1000
$1.720146
$1720.146
2500
$1.656439
$4141.0975
5000
$1.624586
$8122.93
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 640 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.408 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 82 µF |
| Package | Bulk |