Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
45125-521
패키지:
-
배치:
-
설명:
PELTIER CP2,31,06,L1,RT,W4.5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.239
$26.239
5
$24.757
$123.785
10
$24.01505
$240.1505
25
$23.27424
$581.856
50
$22.68106
$1134.053
100
$22.088165
$2208.8165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 3.5 V |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 29.3W @ 25°C |
| Current - Max | 14 A |
| Size / Dimension | Square - 29.70mm L x 29.70mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 23 mOhms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 4.57mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 45125 |