Laird Connectivity Inc.
제품 번호:
453-00011
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MODULE BT/CEL CARD EDGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$52.06
$52.06
50
$50.95325
$2547.6625
100
$49.8465
$4984.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 200mA ~ 550mA |
| Serial Interfaces | ADC, GPIO, I²C, JTAG, SPI, UART |
| Mounting Type | Card Edge |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth, Cellular |
| Power - Output | 23dBm |
| Antenna Type | Antenna Not Included |
| Series | Pinnacle™ |
| Sensitivity | -93dBm |
| Memory Size | 1MB Flash, 256kB RAM |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 1Mbps |
| Current - Receiving | 45mA |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 5.5V |
| Modulation | - |
| Mfr | Laird Connectivity Inc. |
| Frequency | 2.402GHz ~ 2.48GHz |
| Utilized IC / Part | HL7800, nRF52840 |
| Package | Bulk |
| Protocol | Bluetooth v5.0, LTE |