Sunon Fans
제품 번호:
4549HQ/EG50060S1-C331-S9A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN BLOWER 96.63X9.15MM 5VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.0725
$9.0725
10
$8.6564
$86.564
25
$8.14112
$203.528
50
$7.8318
$391.59
100
$7.21354
$721.354
250
$6.749788
$1687.447
500
$6.646751
$3323.3755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 5.7 CFM (0.157m³/min) |
| Noise | 44.4dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.380A |
| Fan Type | Blower |
| Voltage - Rated | 5VDC |
| Voltage Range | 2.2 ~ 5VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 4800 RPM |
| Mfr | Sunon Fans |
| Material - Frame | Steel, Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 9.15mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.630 in H2O (156.9 Pa) |
| Bearing Type | Sleeve |
| Approval Agency | CE, CSA, CUR, TUV, UL |
| Termination | 4 Position Rectangular Connector |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded - 96.63mm L x 75.66mm H |
| Weight | 0.098 lb (44.45 g) |
| Lifetime @ Temp. | 35000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | EG |
| Power (Watts) | 1.9 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 4549HQ |