IMS Connector Systems
제품 번호:
4603.SMP.1010.003
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SMP - PCB MOUNT PLUG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.28535
$12.8535
25
$1.23044
$30.761
50
$1.20327
$60.1635
100
$1.14855
$114.855
250
$1.039148
$259.787
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | IMS Connector Systems |
| Features | Smooth Bore |
| Operating Temperature | -65°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Mounting Feature | - |
| Series | SMP |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | 4603.SMP |