Heyco Products Corporation
제품 번호:
4612
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRASS CGHT M25-205
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.4505
$25.4505
10
$22.28985
$222.8985
25
$21.32674
$533.1685
50
$20.63894
$1031.947
100
$19.950855
$1995.0855
250
$18.850128
$4712.532
500
$18.299774
$9149.887
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 200°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.630" (16.00mm) |
| Thread Length | 0.430" (10.92mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.984" (25.0mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M25x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.807" (20.50mm) |
| Series | Heyco®-Tite |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |