464-NKW60H-CWO
Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
464-NKW60H-CWO
설명:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR CWHT
사용자 가이드
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 20°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 9200mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 464
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 60V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Wavelength - Peak -
Lens Color Colorless
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 7mA
Lens Size 9.91mm Dia