46W-GAR15H-NGO
Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
46W-GAR15H-NGO
설명:
PMI .250" LED 15V WIRE DIFF GREE
사용자 가이드
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 46
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Wavelength - Peak -
Lens Color Green
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 7.11mm Dia