46W-NWL15H-CWO
Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
46W-NWL15H-CWO
설명:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR CWH
사용자 가이드
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 1800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 46
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Wavelength - Peak -
Lens Color Colorless
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia