Laird Technologies EMI
제품 번호:
46X7503020.NN00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF EMI SHLD TAPE 65.617'X1.181"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$120.498
$120.498
10
$112.96355
$1129.6355
25
$105.4329
$2635.8225
50
$100.16135
$5008.0675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) or Below |
| Shape | - |
| Material | Nickel-Copper (NI/CU) Fabric |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.08mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 86750 |
| Type | Shielding Tape |
| Length | 65.617' (20.00m) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 1.181" (30.00mm) |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |