TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
487544-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN FFC RCPT HSG 7POS 1.27MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3015
$1.3015
10
$1.21885
$12.1885
25
$1.17382
$29.3455
50
$1.16242
$58.121
100
$1.04899
$104.899
250
$1.01498
$253.745
500
$0.924255
$462.1275
1000
$0.827858
$827.858
2500
$0.771153
$1927.8825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 7 |
| Voltage Rating | 100 V |
| Housing Material | Polyester |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| FFC, FCB Thickness | 0.05-0.08mm |
| Series | AMPMODU System 50 |
| Locking Feature | Detent Lock |
| Insulation Diameter | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Housing for Female Contacts |
| Housing Color | Black |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Flat Flex Type | FFC |
| Base Product Number | 487544 |