TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
493571-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG HSG 10POS 6.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.71475
$17.1475
25
$1.7062
$42.655
50
$1.68891
$84.4455
100
$1.549545
$154.9545
250
$1.540862
$385.2155
500
$1.401554
$700.777
1000
$1.253572
$1253.572
2500
$1.157812
$2894.53
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.236" (6.00mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | Junior Power Timer |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.236" (6.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 493571 |