TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
4DB-R108-05
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.325"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.3985
$4.3985
10
$3.8551
$38.551
25
$3.7544
$93.86
50
$3.67365
$183.6825
100
$3.451635
$345.1635
250
$3.431476
$857.869
500
$3.209423
$1604.7115
1000
$2.866283
$2866.283
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 150V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | 4DB, Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Zinc, Clear Chromate |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 5 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 5 |
| Base Product Number | 4DB |