TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
4PCV-09-006
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.325"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.0085
$8.0085
10
$6.97965
$69.7965
25
$6.7963
$169.9075
50
$6.61257
$330.6285
100
$6.20844
$620.844
250
$6.171694
$1542.9235
500
$5.804348
$2902.174
1000
$5.179828
$5179.828
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Voltage Rating | 150V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | #4, Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Number of Circuits | 9 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 9 |
| Base Product Number | 4PCV |