TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
5-1735480-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.061
$6.061
10
$5.3067
$53.067
25
$5.16762
$129.1905
50
$5.05647
$252.8235
100
$4.750855
$475.0855
250
$4.72302
$1180.755
500
$4.417424
$2208.712
1000
$3.945112
$3945.112
2500
$3.667294
$9168.235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.620" (15.75mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 17mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 1735480 |