Tensility International Corp
제품 번호:
50-00671
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG MALE 4P SLDR CUP SHLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.536
$6.536
10
$5.9128
$59.128
25
$5.58638
$139.6595
50
$5.44996
$272.498
100
$5.1775
$517.75
250
$4.632466
$1158.1165
500
$4.359968
$2179.984
1000
$3.814972
$3814.972
2500
$3.624222
$9060.555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 60V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish Thickness - Mating | Flash |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M5-4 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive, Industrial, Instrumentation |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | M5 |
| Shell Material | Brass |
| Package | Bulk |