Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
500C103T050AC2B
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 10000UF 50V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.5865
$20.5865
10
$19.50445
$195.0445
50
$16.79562
$839.781
100
$15.71205
$1571.205
500
$14.086657
$7043.3285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.125" (104.78mm) |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.500" (12.70mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.375" Dia (34.93mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 95°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 33mOhm |
| Series | 500C |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10000 µF |
| Package | Bulk |