Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
500C183T100CC2B
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 18000UF 100V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$70.1955
$70.1955
10
$65.8084
$658.084
50
$59.22737
$2961.3685
100
$57.03382
$5703.382
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.125" (104.78mm) |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 1.125" (28.58mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 95°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 13mOhm @ 120Hz |
| Series | 500C |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 18000 µF |
| Package | Bulk |