Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
500C682T050AB2B
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 6800UF 50V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.7055
$18.7055
10
$17.7688
$177.688
50
$14.96288
$748.144
100
$14.0277
$1402.77
500
$12.437894
$6218.947
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 3.125" (79.38mm) |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.500" (12.70mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.375" Dia (34.93mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 95°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 46mOhm |
| Series | 500C |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |