Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7005
$1.7005
10
$1.4459
$14.459
100
$1.194245
$119.4245
1000
$0.942856
$942.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 32 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.039" (1.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SlimStack 502426 |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 1mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 502426 |