Jacob GmbH
제품 번호:
50.625 M/R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GLAND 8-16MM M25 BRASS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.733
$7.733
10
$6.99295
$69.9295
25
$6.60592
$165.148
50
$6.44499
$322.2495
100
$6.12275
$612.275
250
$5.478232
$1369.558
500
$5.155973
$2577.9865
1000
$4.511474
$4511.474
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.315" (8.00mm) |
| Thread Length | 0.276" (7.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M25x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 50.625 |