Jacob GmbH
제품 번호:
50.625 PA/SW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PERFECT CABLE GLAND M 25X1,5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.672
$1.672
10
$1.45255
$14.5255
25
$1.39042
$34.7605
50
$1.35964
$67.982
100
$1.297795
$129.7795
250
$1.174238
$293.5595
500
$1.081518
$540.759
1000
$0.92702
$927.02
2500
$0.865222
$2163.055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.433" (11.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M25x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | Sealing Ring |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.669" (16.99mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 50.625 |