Jacob GmbH
제품 번호:
50.650 M/EMV
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PERFECT EMC CABLE GLAND M 50
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$32.908
$32.908
10
$28.8154
$288.154
25
$27.56976
$689.244
50
$26.68056
$1334.028
100
$25.79117
$2579.117
250
$24.368222
$6092.0555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.945" (24.00mm) |
| Thread Length | 0.354" (9.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M50x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 50.65 |