50ZLJ22M5X11
Rubycon
제품 번호:
50ZLJ22M5X11
제조업체:
Rubycon
설명:
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series ZLJ
Package / Case Radial, Can
Mfr Rubycon
Capacitance 22 µF