/ Oscillators / 510CAA18M4320BAGR
minImg
510CAA18M4320BAGR
Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
510CAA18M4320BAGR
설명:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 18.432 MHz