Wakefield-Vette
제품 번호:
511-12U
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK FOR PWR MOD/IGBT/RELAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$74.4705
$74.4705
10
$69.81835
$698.1835
25
$65.16354
$1629.0885
50
$62.83623
$3141.8115
100
$60.50892
$6050.892
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.410" (61.21mm) |
| Series | 511 |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.45°C/W |
| Material Finish | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 5.210" (132.33mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Power Modules |