TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
5120603-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 64POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.3625
$7.3625
10
$6.65665
$66.5665
100
$5.82844
$582.844
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.290" (7.37mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) IEEE 1386, PMC |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 11mm, 12mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5120603 |