TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
5145168-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PCI CARDEDGE FML 184P 0.050
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.966
$5.966
10
$5.23165
$52.3165
25
$5.09428
$127.357
50
$4.98484
$249.242
100
$4.6835
$468.35
250
$4.656102
$1164.0255
500
$4.3548
$2177.4
1000
$3.889205
$3889.205
2500
$3.61531
$9038.275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 184 |
| Color | Natural |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Standard Edge .050 |
| Number of Positions/Bay/Row | 11; 49; 32 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Card Type | PCI 3.3V 64 Bit |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 5145168 |