TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
521366-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC RCPT 10-14AWG 0.250
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.3819
$3.819
25
$0.34884
$8.721
50
$0.32832
$16.416
100
$0.31464
$31.464
250
$0.287242
$71.8105
500
$0.273581
$136.7905
1000
$0.225701
$225.701
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Natural |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-14 AWG |
| Series | Ultrapod |
| Length - Overall | 1.370" (34.80mm) |
| Insulation Diameter | 0.130" ~ 0.180" (3.30mm ~ 4.57mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 521366 |