TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
521600-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.38095
$3.8095
25
$0.37886
$9.4715
50
$0.37107
$18.5535
100
$0.317205
$31.7205
250
$0.285456
$71.364
500
$0.269591
$134.7955
1000
$0.236294
$236.294
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Natural |
| Terminal Type | Angled - 90°, Flag |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Ultrapod |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.060" ~ 0.110" (1.52mm ~ 2.79mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 521600 |