Dialight
제품 번호:
5219606F
제조업체:
패키지:
Rectangular 2mmx4mm
배치:
-
설명:
LED GREEN DIFF RECT 2MMX4MM T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.4674
$4.674
100
$0.309225
$30.9225
1000
$0.238773
$238.773
2000
$0.215764
$431.528
5000
$0.201372
$1006.86
10000
$0.19418
$1941.8
25000
$0.191311
$4782.775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 104° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 3.7mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Rectangular 2mmx4mm |
| Series | 521 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 5219606 |
| Lens Size | 3.99mm x 2.03mm |