Würth Elektronik
제품 번호:
524238000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
REMOVABLE FLAT CABLE CLAMP SELF-
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.976
$1.976
10
$1.81165
$18.1165
25
$1.6131
$40.3275
50
$1.4155
$70.775
100
$1.3167
$131.67
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 0.079" (2.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Adhesive, Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking |
| Series | WA-CHFCHAD |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.240" (82.30mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | - |