/ Oscillators / 526L10025CTR
minImg
526L10025CTR
CTS-Frequency Controls
제품 번호:
526L10025CTR
설명:
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ HCMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series 526
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz