Conxall/Switchcraft
제품 번호:
5280-7SG-3DC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.9935
$13.9935
10
$12.4051
$124.051
25
$11.92782
$298.1955
50
$11.45073
$572.5365
100
$10.814515
$1081.4515
250
$9.860316
$2465.079
500
$9.224158
$4612.079
1000
$8.460776
$8460.776
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | Polyamide (PA), Nylon |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | Weathertight |
| Voltage Rating | 600V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 5.6A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Conxall/Switchcraft |
| Features | Backshell |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 7 |
| Color | Black |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | Multi-Con-X® |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 5280-7SG |