IMS Connector Systems
제품 번호:
5333.VDZ.2410.184
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
4.3-10 CABLE MOUNT JACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.97
$11.97
10
$10.60865
$106.0865
25
$10.20072
$255.018
50
$9.7926
$489.63
100
$9.24863
$924.863
250
$8.43258
$2108.145
500
$7.888534
$3944.267
1000
$7.235684
$7235.684
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Silver |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | 100 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | IMS Connector Systems |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-216 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 4.3/10 |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Silver |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | 5333.VDZ |