/ Knobs / 5337.4-32-M6-35-NI
minImg
5337.4-32-M6-35-NI
J.W. Winco
제품 번호:
5337.4-32-M6-35-NI
제조업체:
J.W. Winco
설명:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
재고 : 11
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Shaft Size M6
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 5337.4
Type 5 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Clamping
Features -
Height 0.890" (22.61mm)
Package Box
Diameter 1.260" (32.00mm)