TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
53836-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SPADE TERM 10-12AWG #10
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.23845
$2.3845
25
$0.23712
$5.928
50
$0.23427
$11.7135
100
$0.21641
$21.641
250
$0.177916
$44.479
500
$0.168017
$84.0085
1000
$0.156161
$156.161
2500
$0.151221
$378.0525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.312" (7.92mm) |
| Terminal Type | Spring, Snap |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.276" (7.01mm) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.777" (19.74mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Tongue Inside Opening | 0.190" (4.83mm) |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | 0.278" (7.06mm) |
| Base Product Number | 53836 |