NTE Electronics, Inc
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2445
$1.2445
5
$1.178
$5.89
10
$1.121
$11.21
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Switch Travel | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC) |
| Contact Finish | - |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | 7.00mm |
| Mechanical Life | 6,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Switch Function | - |
| Operating Force | - |
| Contact Timing | Not Specified |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 6,000 Cycles |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Contact Material | - |
| Package | Bag |
| Actuator Material | - |