54122-107120950RLF
Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
54122-107120950RLF
제조업체:
Amphenol ICC (FCI)
설명:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.331" (8.400mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Kinked Pin, Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.825" (20.955mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold, GXT™
Series BERGSTIK®, MezzSelect™, Basics+
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.374" (9.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)