TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
5413515-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.7275
$13.7275
10
$12.4108
$124.108
25
$12.0821
$302.0525
50
$11.6223
$581.115
100
$10.768725
$1076.8725
250
$10.703118
$2675.7795
500
$10.309115
$5154.5575
1000
$9.192846
$9192.846
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polymethylpentene (PMP) |
| Center Contact Material | Phosphor Bronze |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Board Guide, Filter, Isolated |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Zinc |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Black, Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 1 GHz |
| Base Product Number | 5413515 |