Dialight
제품 번호:
5500704F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED 5MM 5V VERTICAL GREEN PC MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7195
$1.7195
10
$1.1457
$11.457
100
$0.8816
$88.16
500
$0.796898
$398.449
1000
$0.684826
$684.826
2000
$0.647472
$1294.944
5000
$0.632529
$3162.645
10000
$0.622573
$6225.73
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 5V |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green |
| Millicandela Rating | 8mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 550 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 12mA |
| Base Product Number | 5500704 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |