Dialight
제품 번호:
5530222200F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED CBI 3MM BI-LVL GRN/GRN DIFF
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.489
$2.489
10
$1.66155
$16.6155
100
$1.27832
$127.832
500
$1.155561
$577.7805
1000
$0.993064
$993.064
2000
$0.938894
$1877.788
5000
$0.917225
$4586.125
10000
$0.902785
$9027.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 1.9V |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green (x 2) |
| Millicandela Rating | 1.6mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 553 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5530222 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |