Dialight
제품 번호:
5530741200F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED CBI 3MM BI-LVL YW/GRN RD/GRN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2V Red, 2.1V Yellow |
| Viewing Angle | 60° Green-Red, 80° Green-Yellow |
| Color | Green, Red (x 1), Green, Yellow (x 1) |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 4.7mcd Red, 6.3mcd Green, 4.3mcd Yellow |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 553 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 635nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Green, 30mA Red, 20mA Yellow |
| Base Product Number | 5530741 |
| Lens Size | 3.00mm Dia |