Dialight
제품 번호:
5532233300
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED 2HI 3MM CLEAR YELLOW PC MNT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | Yellow (x 2) |
| Millicandela Rating | 20mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 553 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |