Dialight
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.508
$2.508
10
$1.67485
$16.7485
100
$1.28858
$128.858
500
$1.164814
$582.407
1000
$1.001006
$1001.006
2000
$0.946409
$1892.818
5000
$0.924568
$4622.84
10000
$0.910005
$9100.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Clear |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 5V |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Red |
| Millicandela Rating | 9mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 555 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 650nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Base Product Number | 5553009 |
| Lens Size | 2.00mm Dia |