Dialight
제품 번호:
5595501007F
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED PMI SNAP-IN 635NM RED .250"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.831
$2.831
10
$1.88575
$18.8575
100
$1.45141
$145.141
500
$1.311969
$655.9845
1000
$1.127479
$1127.479
2000
$1.065976
$2131.952
5000
$1.04138
$5206.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 24° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 125mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | 559 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2.2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | 5595501 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |